Aselsan Şirketinin Temettü Kararı Netleşti Aselsan Şirketinin Temettü Kararı Netleşti

ATAKP, KLSER ve FZLGY hisseleri, borsadaki performanslarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Bu şirketler, piyasaya giriş yaptıkları günden itibaren tavan fiyatlarla işlem görüyorlar. TAKP ve KLSER hisseleri, borsada 5. gün üst üste tavan fiyatlarında işlem görerek yatırımcıların ilgisini çekiyor. FZLGY hissesi ise 4. gününde tavandan işlem görme serisini sürdürmektedir.

Halka Arz Olan Son Şirketler

  • Atakey Patates Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ (ATAKP)
  • Kaleseramik, Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi AŞ (KLSER)
  • Fuzul Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ (FZLGY)

FZLGY Hissesi Güncel İşlem Seviyesi 

Fuzul GYO’nun FZLGY payları da 4. gününde tavandan işlem görmeye devam ediyor. Önceki işlem gününde 11,83 TL seviyesinde kapanan FZLGY hissesi, 2 Ağustos tarihinde yüzde 9,97 oranında bir artışla 13,01 TL seviyesinde işlem görmektedir.

KLSER Hissesi Güncel İşlem Seviyesi 

Kaleseramik şirketinin hissesi de 5. gününde tavandan işlem görmeye devam ediyor. Önceki işlem gününde 36,58 TL seviyesinde kapanan KLSER hissesi, 2 Ağustos tarihinde yüzde 9,95 oranında bir artışla 40,22 TL seviyesinde işlem görmektedir.

ATAKP Hissesi Güncel İşlem Seviyesi 

ATAKP koduyla borsada işlem gören hisse 5 gündür üst üste tavandan işlem görüyor. Önceki işlem gününde 57,8 TL seviyesinde kapanan ATAKP hissesi, 2 Ağustos tarihinde yüzde 9,95 oranında bir artışla 63,55 TL seviyesinde işlem görmeye devam ediyor.

Editör: Ece Çavuşlu