Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. (ULKER) şirketinin 2023 yılı içerisinde ulaşması tahmin edilen fiyatı İş Yatırım şirketi yatırımcılara açıkladı. Herkesin oldukça merak ettiği rakamı bu yazımızda yazdık.  

İş Yatırım uzmanlarının hazırladığı rapora göre ULKER hisseleri için verilen hedef fiyat kapsamında hissenin potansiyel getiri oranı yüzde 37 seviyesinde olarak açıklandı. Mayıs ayında BIST endeksinde başlayan yükseliş hareketleri sonrası aracı kurumlar hisselere yönelik yeni hedef fiyatlar çıkarmaya devam etmektedir.

Ülker Hedef Fiyatı 2023

BIST 100 endeksinde ''ULKER'' koduyla fiyatlanan şirketin hisseleri için İş Yatırım hedef fiyat seviyesini 53,00 TL'den 54,00 TL'ye yükseltti. Haftanın son işlem gününde ULKER hissesinde yaşanan kapanış fiyatına göre getiri potansiyeli yüzde 37 olarak rekor kırdı. İş Yatırım uzmanları ULKER hissesi için ''AL'' tavsiyesini korumaktadır.

Ülker Faaliyeti Nedir ?

Türkiye’nin köklü, güçlü, yerli ve milli markalarından ‘Ülker’in geçmişi 1944 yılına kadar uzanıyor. Merhum Sabri Ülker ve Asım Ülker kardeşler tarafından Eminönü Nohutçu Han’da temeli atılan Ülker, gücünü bugünlere taşıyan bir marka. Aynı anda hem geleneği hem geleceği temsil edebilme kabiliyetine sahip Ülker, bu topraklarda doğmanın gururuyla köklerinden beslendiği toplumun sosyolojik ve ekonomik gelişmelerine uyum sağlayan bir marka olma özelliği taşıyor. Öyle ki, Ülker’in yenilenip değişmesi hiç bitmeyen bir yolculuğa benziyor.

Merakla Beklenen Bedelsiz Artırımın Detayları Duyuruldu Merakla Beklenen Bedelsiz Artırımın Detayları Duyuruldu

Editör: Alp Korkmaz