İş Yatırım müşterilerine günlük olarak sunduğu verilerle birlikte yatırım konusunda yardımcı olmaya devam ediyor. Bugün hareketlenmesi muhtemel hisseler belli oldu. Yatırım bankaları müşterilerinin yatırım yaparken göz önünde bulundurması için günlük olarak önemli veriler yayınlamaya devam ediyor. Borsa İstanbul'da yatırım yapacak kişiler sunulan bu verileri inceleyerek yatırımlarını daha iyi şekilde yönlendirebiliyor. 8 Mayıs itibariyle İş Yatırım tarafından hareketlenmesi muhtemel hisseler listelendi. 

BIST 100 endeksi, dün itibariyle yüzde 0,68 yükselerek 10.336,50 puandan tamamlamış , gördüğü en yüksek seviyeyi de 10.375,74 puana çıkarmıştı. 8 Mayıs tarihinde Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, güne yüzde 0,21 yükselerek 10.358,10 puandan başladı. Borsada yükseliş devam ederken bugün hareketlenmesi muhtemel 4 hisse de belli oldu.

Bugün Hareketlenmesi Muhtemel Hisseler

İş Yatırım tarafından yayınlanan günlük veriye göre bugün hareketlenmesi beklenen 4 hisse bulunuyor. Analistler tarafından yapılan değerlendirmeye göre bugün Bim (BIMAS), Sabancı Holding (SAHOL), Türk Telekom (TTKOM) ve Türk Hava Yolları (THYAO) hisselerinde hareketlenme bekleniyor. 

İş Yatırım tarafından yayınlanan bugün hareketlenmesi muhtemel 4 hissenin detayları şu şekilde;

10 Lotunuz 30 Lot Olacak! Şirket Bedelsiz Kararını Açıkladı Hisseler Fırladı 10 Lotunuz 30 Lot Olacak! Şirket Bedelsiz Kararını Açıkladı Hisseler Fırladı

Bim (BIMAS) 

Iş Yatırım 8Mayıs1

Sabancı Holding (SAHOL)

Iş Yatırım 8Mayıs2

Türk Telekom (TTKOM)

Iş Yatırım 8Mayıs3

Türk Hava Yolları (THYAO)

Iş Yatırım 8Mayıs4

İş Yatırım günlük olarak müşterileri için yeni veriler yayınlamaya devam ediyor. Analistler tarafından yapılan değerlendirmelere göre yayınlanan bu veriler yatırımcıların yatırımlarını daha iyi şekilde yönlendirebilmesi hedefleniyor. Hisse fiyatlarındaki değişim şirketler tarafından yapılan KAP açıklamalarına ve diğer birçok etmene göre anlık şekilde yaşanabiliyor. Yatırımcılar bu değişimi sıkıca takip ederek yatırımlarından daha fazla kar elde edebilmeyi hedefliyor.

EDİTÖR NOTU: Bu haberde yer alan ifadeler yatırım tavsiyesi değildir. Web sayfamız internet ortamında herkese açık olan bilgileri derleyerek, haberleştirir. İnternet sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Editör: Umut Köse