Bültende yer alan bilgilere göre, şirket payları 12,50 TL sabit fiyat ile halka arz edilecek.

Yayla Agro Gıda, taslak izahnamede yeralan bilgilere göre, Garanti Yatırım ve Yapı Kredi Yatırım eşliderliğinde oluşturulacak konsorsiyum tarafından halka arz edecek. 71.000.000 adet pay, oransal dağıtım yöntemiyle satışa sunulacak. Şirketin Borsa İstanbul’daki işlem kodu #YYLGD olarak belirlendi.

Yayla Agro Halka Arz

Halka arz kodu; #YYLGD

Halka arz tarihi; Henüz açıklanmadı

Halka arz fiyatı; 12,50 TL sabit fiyat

İşlem göreceği Pazar; Ana Pazar

Dağıtım yöntemi; Oransal dağıtım

Satışa sunulacak pay miktarı; 71.000.000

Mega Metal (MEGMT) Halka Arz Sonuçları Açıklandı, Kaç Lot Dağıtım Yapıldı? Mega Metal (MEGMT) Halka Arz Sonuçları Açıklandı, Kaç Lot Dağıtım Yapıldı?

Tahsisat oranları; Onaylı izahname ile kesinlik kazanacak.

Yayla Agro

Müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını önde tutan tesisleri ve katma değerli ürün gamıyla, nihai tüketicilere ve iş ortaklarına değer katan tedarik zincirleriyle hizmet vermektedir.

Yüksek kapasiteli ve en gelişmiş teknolojinin kullanıldığı tesislerde kaliteli ve sürdürülebilir üretim yapılmaktadır. Çevreye zararlı olan hiçbir atık üretmeyen tesisler, geleceğimizin ve doğanın korunması için gerekli tedbirleri alarak üretim yapmaktadır

Yurt içi pazarında ise 65 ilde bayilik ağı kurmuş ve 81 il ulusal mağazalar dahil olmak üzere 60.000’den fazla perakende noktasında ürünlerini müşterilerin beğenisine sunarken, yurtdışı pazarında da faaliyetlerini sürdüren firma, bu pazar için de ayrı ekip kurarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.