Loras Holding A.Ş. (LRSHO) tarafından 9 Şubat 2024 tarihinde (bugün) Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde Rüçhan Haklarının Kullanılmasının Ardından Kalan B Grubu Payların Borsada Satışının Tamamlanması hakkında açıklamalar yapıldı. Şirket tarafından yapılacak olan pay dağıtımı hakkındaki detaylar KAP açıklamasında yer aldı. Yatırımcılara dağıtılacak olan payların bugün itibaren tamamlandığı duyuruldu.

Bu Haftanın En Çok Kazandıran Şirketleri Açıklandı! Liste Başında Savunma Sanayi Var Bu Haftanın En Çok Kazandıran Şirketleri Açıklandı! Liste Başında Savunma Sanayi Var

KAP Açıklaması

Şirket tarafından yapılan KAP açıklamasında,

''Şirketimizin 08.02.2024 tarihli KAP açıklamasında yer alan Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu'na istinaden, pay sahiplerimizin yeni pay alma (rüçhan) haklarının kullanımından sonra kalan B Grubu 8.348.083,575 TL nominal değerli payların 09 ve 12 Şubat 2024 tarihlerinde 2 işgünü süre ile Borsa İstanbul A.Ş. Birincil Piyasa'da satışı sunulması neticesinde, ilgili payların tamamının satışı bugün (09.02.2024) itibariyle tamamlanmıştır.

Kamuoyu ve yatırımcılarımıza saygıyla duyurulur.'' denildi.

pay-dagitim

Editör: Ece Çavuşlu