Boğaziçi Beton Sanayi Ve Ticaret A.Ş. (BOBET) dev anlaşmayı yatırımcıları ile paylaştı. Anlaşma detaylarını yatırımcısı ile paylaşan BOBET şirketi, en az 300 milyon liralık hazır beton satacağını açıkladı. 

Boğaziçi Beton (BOBET) KAP Açıklaması

BOBET şirketi KAP üzerinden yatırımcılarına yaptığı duyuruda; ''IC İçtaş-IC İçmak-Yapıtürk Konut Yapım Adi Ortaklığı ile İstanbul-Sarıyer lokasyonunda yer alan Denizkoru Boğaz&Orman Konut Projesi kapsamında yapılacak olan konut inşaatı için hazır beton tedarik  sözleşmesi imzalanmıştır.

Proje kapsamında yaklaşık 300 Milyon TL tutarında (Proje kapsamında tutar değişkenlik gösterebilir) hazır beton üretim, tedarik ve nakliye işi olacaktır.'' açıklamalarında bulundu.

BOBET Faaliyeti Nedir ?

1997 yılında alt yüklenici olarak başladığımız Hazır Beton üretimine, 2003 yılından itibaren Boğaziçi Beton markası ile bağımsız olarak hizmet veriyoruz.

Üretim ve satış faaliyetlerimizi İstanbul’da 20 farklı lokasyonda , 28 Hazır Beton tesisi ile sürdürüyoruz.  

21 Şirket Genel Kurul Toplantısı Yapacak 21 Şirket Genel Kurul Toplantısı Yapacak

Ana faaliyet konumuz olan hazır beton üretimi ve satışı ile birlikte, betonun hem kalitesini hem maliyetini etkileyen agregayı da kendi bünyemizde üretiyoruz. Bu kapsamda yıllık 6.000.000 ton agrega üretim kapasitesine sahip  2 Taş Kırma tesisi ile İstanbul Avrupa Yakasının en yüksek kapasiteli Agrega Maden Ocağı işletmecisiyiz.

Dinamik ve güçlü ekibimiz, güçlü araç/makine – ekipman parkurumuz ile müşterilerimizin ihtiyacı olan çözümler üretiyoruz.

Sürekli gelişen ve  kendini yenileyen, çevre duyarlılığı olan bir marka olarak, bir çok büyük projenin  vazgeçilmez çözüm ortağı olmanın yanı sıra pek çok mega projeye de imza attık.

İstanbul’da  en yaygın dağıtım ağına ve en yüksek üretim kapasitesine sahip hazır beton firmalarından biri olarak (6 milyon m³/yıl); bugüne kadar 35 milyon m³’ün üzerinde beton üreterek alanımızın önemli markalarından biri olduk.