E-Data Teknoloji Pazarlama A.Ş. (EDATA) şirketi bedelsiz sermaye artırımı yapacak ve yatırımcılarına 90 Milyon lira bedelsiz pay vereceğini açıkladı. Şirket sermaye artırımı ile bilrikte sermayesini, 45 milyon TL'den 135 milyon TL'ye çıkaracak.

EDATA yatırımcılarına bedelsiz pay ödemeleri 30 Mayıs 2023 tarihinde yapacağını duyurdu.

EDATA Bedelsiz Sermaye Artırımı Açıklaması

Şirketin KAP üzerinden gerçekleştirdiği sermaye tavanı artırımı duyurusunda; ''Şirketimizin bedelsiz sermeye artırımına yönelik tescil işlemi 26 05 2023 tarih ve 10839sayılı Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanarak tamamlanmıştır.'' açıklamalarında bulundu.

bedelsiz-2

E-Data Şirketi Faaliyeti Nedir ?

E-Data Teknoloji, kurulduğu 2008 yılından beri bilişim teknolojilerini iş ortakları ile buluşturan, engin deneyimini sektörün dinamizmi ile birleştiren katma değerli bir bilişim distribütörüdür. Ankara ve İstanbul’daki ofisleriyle Türkiye’nin 81 ilinde ve KKTC’de bulunan iş ortaklarına hizmet vermektedir.

Bir Satış Daha Geldi! Yönetim Kurulu Milyonluk Hisse Satışını Açıkladı Bir Satış Daha Geldi! Yönetim Kurulu Milyonluk Hisse Satışını Açıkladı

Temsilcisi olduğu güçlü markaları ile birçok farklı sektöre uygun çözümler sunan E-Data Teknoloji, sahip olduğu uzman kadrosu ile iş ortaklarının başarılarını en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.