Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. (FONET), İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından 26 Ekim 2023 tarihinde yapılan “36 ay süreli Hastane Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS) Hizmet Alımı” ihalesine katıldığını ve ihaleyi kazandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

KAP’a yapılan açıklamada, ihaleye 4 (dört) şirketin iştirak ettiği ve FONET’in 15.383.682,00 TL ile en uygun teklifi verdiği belirtildi.

Borsada Kaçış Sürüyor! Yatırımcı Sayısında Azalma Borsada Kaçış Sürüyor! Yatırımcı Sayısında Azalma

FONET, hastanelerin bilgi yönetim sistemlerini geliştirmek, modernize etmek ve entegre etmek için çözümler sunan bir teknoloji şirketidir. FONET’in sunduğu HBYS, hastanelerin hasta kayıt, randevu, laboratuvar, radyoloji, eczane, ameliyathane, yoğun bakım, acil servis gibi birimlerinin verilerini tek bir platformda toplayarak hastane işleyişini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

KAP Açıklaması

"Şirketimiz 26.10.2023 tarihinde İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından yapılan “36 ay süreli Hastane Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS) Hizmet Alımı” ihalesine katılmıştır. Yapılan ihaleye 4 (dört) şirket iştirak etmiş olup  15.383.682,00TL ile en uygun teklifi firmamız vermiştir."