Oncosem Haberleri

oncosem haberleri ve güncel oncosem gelişmeleri, oncosem ile ilgili tüm video, oncosem fotoğrafları ve oncosem haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ONCSM) şirketi sağlık alanında yapacağı milyonluk yatırımı yatırımcılarına duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

KEMOTERAPİ İLAÇ HAZIRLAMA HİZMET ALIMI İHALESİnde 38 Milyon liralık anlaşma ile kazanan Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketi...

ŞİRKET HABERLERİ

Oncosem Onkolojik Sistemler (ONCSM), kemoterapi ilaçlarının hazırlanması için açılan milyonluk ihaleleri kazanmaya devam ediyor.

ŞİRKET HABERLERİ

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ONCSM), yeni bir iş anlaşması imzaladığını KAP üzerinden duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Oncosem Onkolojik (ONCSM), Özbekistan'da yeni şirket kurduğunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) açıkladı.

ŞİRKET HABERLERİ

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş.Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nin düzenlediği ihaleye 9.5 milyon TL'lik teklif ettiğini açıkladı.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul’da iki ay önce halka arz edilen ''Oncosem'' ile iki hisseye bir aylık tedbir geldi.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

ONCSM koduyla halka arz eden Oncosem Onkolojik Sistemler, 4 Ocak’tan itibaren, Ana Pazar’da 17,5 TL fiyat ile işlem görmeye başlayacak.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Oncosem Onkolojik Sistemler (ONCSM) halka arz sonuçları açıklandı. Sadece İnfo Yatırım’ın talepleri kabul ettiği halka arza, 36.103 yatırımcı katıldı.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Oncosem Onkolojik Sistemler (ONCSM) halka arz tarihi ve SPK onaylı izahname detayları netlik kazandı. ONCSM, 28-29 Aralık’ta yatırımcıdan talep toplayacak.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Sermaye Piyasası Kurulu’nun 15 Aralık 2022 tarih ve 2022/70 sayılı bülteninde Oncosem ve EYG Gayrimenkul’ün halka arz başvurularının onaylandığı açıklandı.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Oncosem Onkolojik Sistemler yayınlanan taslak izahnameye göre, halka arz tek aracı kurum üzerinden gerçekleşecek.