Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamada Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nin düzenlediği ihaleye verdiği teklifi yatırımcısı ile paylaştı.

Borsa İstanbul'dan 1 Aylık Tedbir Kararı Borsa İstanbul'dan 1 Aylık Tedbir Kararı

Oncosem KAP Açıklaması

Şirketin KAP açıklamasında, “Şirketimiz, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi tarafından yapılan "Kemoterapi Hazırlama ve Uygulama Setleri Hizmet Alımı" ihalesine katılmıştır. Yapılan ihaleye 3(üç) şirket iştirak etmiş olup; 9.456.000,00 TL ile en uygun teklifi firmamız vermiştir. 

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.” açıklamalarında bulundu.

Oncosem Faaliyeti Nedir ?

Oncosem Onkolojik Sistemler, 2008 yılında kurulmuş, kanser tedavisinde kullanılan ekipmanların ve tıbbi cihazların üretiminde uzmanlaşmış, devamında Diagnostik testler ve Koruyucu ekipmanlar üretimi ile de başarısını göstermiş Ankara merkezli bir şirkettir.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda önemli başarılara imza attık. Büyümeye, değer yaratmaya, sürdürülebilirliğe ve ülkemize neler katabileceğimize odaklanarak yolumuzu belirledik.

Yaşadığımız her süreçte, iş birimlerimizdeki rekabetçi yapımızı, verimliliğimizi ve büyümemizi güçlendirerek, yaptığımız her projede fark yarattık.