Sise Haberleri

sise haberleri ve güncel sise gelişmeleri, sise ile ilgili tüm video, sise fotoğrafları ve sise haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. (SISE) şirketi tarafından yatırımcısına duyurulan ihracatın detayları KAP'da yer aldı.

ŞİRKET HABERLERİ

Bank of America 2,1 milyar TL satış yaparak o hissede yatırımcıyı üzdü. BOFA'nın satış yaptığı hisse günü düşüşle kapattı.

ŞİRKET HABERLERİ

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. (SISE), İngiltere’de Sisecam UK Limited unvanlı bir şirket kurduğunu KAP'a bildirdi.

ŞİRKET HABERLERİ

Şişecam'ın Mersin Soda Fabrikası Kapasite Artışı Projesi için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından "ÇED Olumlu" kararı verildi.

ŞİRKET HABERLERİ

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. (SISE), otomotiv camı üretimine yönelik hat yatırımını KAP'a bildirdi.

ŞİRKET HABERLERİ

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. (SISE), hisse geri alımı kapsamında 1.642.968 TL'lik nominal değerli alım işlemi gerçekleştirdiğini açıkladı.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul’da ikinci çeyrek bilanço döneminin başlaması ile birlikte yatırım şirketleri, borsada işlem gören şirketler ile ilgili fiyat tahminine devam...

ŞİRKET HABERLERİ

33 Firma borsada işlem görmeyen hisselerin borsada satışa konu edilebilmesi amacı ile başvuruda bulundu.

ŞİRKET HABERLERİ

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları (SISE) hissedarlarına 0,88 kuruş nakit temettü ödeme kararı aldı. Temettü ödemesi 31 Mayıs tarihinde yapılacak.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul’da yabancı yatırımcıların en çok alım satım yaptığı hisseler belli oldu. Zirvede, 51,7 milyon dolarlık alım ile #THYAO hissesi...

ŞİRKET HABERLERİ

Bilançosu açıklanan Şişecam için, İnfo Yatırım'dan finansal değerlendirme raporu yayımlandı.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsada #SISE koduyla işlem gören Şişe ve Cam Fabrikaları hissesi yükselişe geçti.