Astor Enerji A.Ş. tarafından 15 Ağustos 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde yeni iş ilişkisi hakkında açıklama yapıldı. Enerji şirketi, yatırımcısına yeni iş anlaşmasını duyurmak için KAP'a duyuruda bulundu. Enerji şirketinin yaptığı iş anlaşması 1.260.000- EUR değerinde.

KAP Açıklaması

Şirket, ''Şirketimiz,

Finlandiya’ da yerleşik özel bir firma ile 11.08.2023 tarihinde 1.260.000- EUR (Birmilyonikiyüzaltmışbin Avro, 37.323.720.- TürkLirası TCMB Satış Kuru alınmıştır.) tutarında, İlk Güç Transformatörü, satış sözleşmesi imzalamıştır.

Yapılan sözleşmenin 2022 yılı hasılata oranı % 0,50′ dir.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

Günün Önemli Borsa Ve Şirket Haberleri 14 Haziran 2024 Günün Önemli Borsa Ve Şirket Haberleri 14 Haziran 2024

Saygılarımızla'' açıklamalarında bulundu.

Astor Şirketi Faaliyeti Nedir ?

Astor Enerji 40 yıla yakın bilgi birikimi ile transformatör imalat ve satışı yaparak elektromekanik imalat sanayinde sektöre yön veren, yenilikçi ve dünya çapında ülkemizi başarı ile temsil eden bir firmadır. Elde ettiğimiz tecrübe, üretim ve kalite anlayışımızı Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri üretimine aktararak sektöre katkı sağlamayı hedefleyen firmamız, Ar-Ge çalışmaları sonucu gerekli sertifikasyonları tamamlayarak Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri üretim ve satışına başlamıştır.

Editör: Ece Çavuşlu