Mia Teknoloji A.Ş. (MIATK) kayıtlı sermaye tavanını artırarak 750.000.000 TL'ye çıkaracağını açıkladı. Şirketin sermaye tavanı artırımı bugün kabul edildi. MIATK 2022 4. çeyrek bilanço verilerinde 2022 yılı net karının yüzde 254 artışlar 90.890.565 TL'ye gerilediğini de yatırımcısı ile paylaştı.

Mia Teknoloji A.Ş. (MIATK) Kayıtlı Sermaye Tavanı Artırımı Açıklaması

Mia Teknoloji şirketi tarafından KAP'a yapılan açıklamada ''Şirketimizin 25.04.2023 tarihinde yapılan 2022 Yılı Olağan Genel Kurul toplantısında Yönetim Kurulu tarafından 7.madde olarak gündeme alınarak oy birliği ile kabul edilmiştir.'' ifadeleri kullanıldı.

Lotlarınız 4'e Katlanacak! Gayrimenkul Şirketi Bedelsiz Kararını Açıkladı Lotlarınız 4'e Katlanacak! Gayrimenkul Şirketi Bedelsiz Kararını Açıkladı

mia

Mia Teknoloji Faaliyeti Nedir ?

2021 Kasım ayı itibari ile BİST – Borsa İstanbul’da halka arz olan MIA Teknoloji 2006 yılında 3 bilgisayar mühendisi arkadaş tarafından Ankara’da kurulmuştur. MİA Teknoloji 100’den fazla personeli ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için benzersiz inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri yürütmektedir.

MİA Teknoloji, Ankara merkez ofislerinin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri ve Katar’da bulunan ofislerinden müşteri tabanına yenilikçi teknolojiler sunmaktadır.

Terzi modeli sistem geliştirme ve ürünleştirme prensibi ile Türkiye’nin birçok noktasında çalışan sistemler sunmakta olan şirket, sağladığı 7/24 çağrı merkezi desteğiyle, sorunlara anlık çözümler üretmektedir.

Editör: Ece Çavuşlu