YEO Teknoloji, Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş ile 1.380.000 USD + KDV’lik SCADA Genişleme ve Entegrasyon Yapım İşi sözleşmesi imzaladı.

YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş. (YEOTK), Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından 09.10.2023 tarihinde ihale edilen SCADA Genişleme ve Entegrasyon Yapım işi için 1.380.000 USD + KDV bedelle sözleşme imzaladığını duyurdu.

Şirket, yaptığı kamuyu aydınlatma platformu (KAP) açıklamasında, tekliflerinin idare tarafından uygun bulunduğunu ve sözleşmeye davet için yasal sürenin beklendiğini daha önce bildirdiğini hatırlattı.

Enerji Şirketi Ülke Geneli Kazandığı İhaleleri Duyurdu Enerji Şirketi Ülke Geneli Kazandığı İhaleleri Duyurdu

SCADA Genişleme ve Entegrasyon Yapım işi, Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş’nin elektrik dağıtım şebekesinin izlenmesi, kontrolü ve yönetimi için gerekli olan sistemlerin kurulması ve entegrasyonunu kapsıyor.

YEOTK tarafından yapılan KAP açıklaması şu şekilde:

"Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından 09.10.2023 tarihinde ihale edilen ve 1.380.000 USD + KDV bedelle en iyi fiyatı verdiğimiz ” SCADA Genişleme ve Entegrasyon Yapım” işi kapsamında teklifimizin idare tarafından uygun bulunduğunu ve sözleşmeye davet için yasal sürenin bekleneceğini açıklamıştık.

SCADA Genişleme ve Entegrasyon Yapım işi için Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş  ile 1.380.000 USD + KDV bedelle sözleşme imzalanmıştır.

Kamuoyuna ve Sayın Ortaklarımıza saygı ile duyurulur."