Baştaş Başkent Çimento Sanayi (BASCM) bugün de %10 yükselerek 17.8 TL seviyesine gelirken yatırımcısını mutlu etmeye devam ediyor. Çimento şirketi, son 6 ayda en çok yükselen hisseler arasında yerini alırken bugün de yüzde 10 artış sağladı. Sektörün önde gelen çimento şirketi Baştaş Başkent Çimento Sanayi (BASCM), 24 Kasım 2023 tarihinde ''13,9'' lira iken düşüşe başlayan şirket 25 Ocak 2024 ''8,10'' liraya kadar geriledi.

Son 50 günde ivmelenme yakalayan çimento şirketi yatırımcısına kazandırmaya devam etti. Son 50 günde yüzde 100 yükselen çimento hissesi yatırımcısı tarafından merakla takip edilmektedir.

Teknoloji Şirketi İhale Sözleşmesine İmzaları Attı! Teknoloji Şirketi İhale Sözleşmesine İmzaları Attı!

Çimento şirketi, art arda açıkladığı KAP bildirimleri ile ses getirmeye devam ederken çimento şirketinin en yakın zamanda açıkladığı KAP bildiriminde hisse fiyat dengesizliğine karşı açıklamalar yapıldı. BASCM Çimento şirketi, olağan dışı fiyat ve miktar hareketlerine dair şu açıklamalarda bulunmuştu;

''Borsa İstanbul A.Ş.'nin 18.03.2024 tarih, E-18454353-100.06-24956 sayılı yazısı ile şirketimiz payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketine ilişkin olarak açıklama talep edilmiştir.

Şirketimiz payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketine ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulu'nun Özel Durumlar Tebliği'ne göre, kamuya açıklanmamış özel bir durum bulunmamaktadır.

Kamuoyunun bilgilerine arz ederiz.''

Yasal Uyarı

Yatırım tavsiyesi değildir. İçeriğin tamamı halka açık verilerden derlenmiştir.

Editör: Ece Çavuşlu