Borsada işlem gören şirketler arasında, yurttaşlara geçmiş olsun dileklerini sunan şirketlerin yanı sıra, artçı sarsıntılar nedeniyle fabrikasını geçici olarak üretime ara verdiğini duyuran şirketler de oldu.

BİST'de İşlem Gören Şirket, Enerji Şirketinin Yüzde 45'ini Satın Aldı BİST'de İşlem Gören Şirket, Enerji Şirketinin Yüzde 45'ini Satın Aldı

deprem

Sasa Polyester #SASA

06.02.2023 sabahı meydana gelen 7,4 şiddetindeki depremde Adana Seyhan'da bulunan tesislerimizde önemli bir hasar meydana gelmemiştir. Üretim aynı şekilde devam etmektedir. Depremden etkilenen yurttaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunar, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar dileriz.

Sasa olarak üzerimize düşen sorumlulukları yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Bossa Ticaret #BOSSA

06.02.2023 günü sabah saatlerinde meydana gelen depremde Adana'da bulunan tesislerimizde hasar meydana gelmemiş olup, üretim sürecimiz devam etmektedir. Bu felaketten etkilenen herkese geçmiş olsun dileklerimizi sunar, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet dileriz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 

Lüks Kadife Ticaret #LUKSK

Kahramanmaraş merkezli deprem'in  bölgemizde ve  şehrimiz Kayseri de neden oldugu  artçı sarsıntalar sebebiyle fabrikamız geçici olarak üretime ara vermistir ,gelişmeler kamuoyuna bildirilecektir.