Borsa İstanbul A.Ş. tarafından 3 Ağutos 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde bugün bedelsiz verecek bir hissenin fiyat düzeltmelerine ilişkin açıklama yapıldı. 

Yatırımcıyı bilgilendirmek adına yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

''PNLSN.E Pay Başına Brüt Temettü: 0,5568704  TL Teorik Fiyat: 53,043 TL (Teorik fiyat, fiyat adımına yuvarlanmamıştır)'' denildi.

PNSLSN Temettü Detayları

Panelsan Çatı (PNLSN) 3 Ağustos'ta pay başına net 0,50 TL temettü dağıtacak ve ödemeler nakit olarak 7 Ağustos'ta hesaplarda olacak. Panelsan şirketi güne 55.45TL ile başlayan hisse gün içinde en yüksek 55.8, en düşük 53.35TL'yi gördü.

PNLSN Faaliyeti Nedir ?

2004 yılında Ankara Polatlı Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan Panelsan;  Sandviç Panel, EPS ve enjeksiyon ürünleri üretmekte;  ısı ve ses yalıtımı, hava geçirimsizliği, hijyen, terleme, güvenlik, estetik, yangın dayanımı gibi tüm ihtiyaçlara cevap verecek profil ve ürün gamıyla yapıların performans kriterlerine yönelik alternatif çözümler sunmaktadır.

Günün Önemli Şirket Ve Borsa Haberleri 3 Temmuz 2024 Günün Önemli Şirket Ve Borsa Haberleri 3 Temmuz 2024

Panelsan, tescilli markaları, toplam kalite yönetimi anlayışı, uzman kadrosu ve ARGE çalışmalarıyla, sektörünün vizyon lideri konumundadır. Performansa dayalı test ve belgelendirmede ön saflarda yer alan ürünleri; FM Global, Ghost R, TSE, CE ve ISO 9001 sertifikalarına sahiptir.

Editör: Ece Çavuşlu