Günün Önemli Şirket Ve Borsa Haberleri 11 Temmuz 2024 Günün Önemli Şirket Ve Borsa Haberleri 11 Temmuz 2024

CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş. (CWENE), 2024 yılında ürün satışı yapmak için 19 satış noktası ile 1.172.600.000,00 TL tutarında bir anlaşma imzaladı.

CWENE, Türkiye genelindeki satış noktaları ile yaptığı müzakereler sonucunda, ürün alımına ilişkin ürün satışı çerçeve sözleşmesi imzaladığını açıkladı.

Şirket, sözleşmenin şirketin ürün portföyünde satışa sunduğu tüm ürünleri kapsadığını ve ürünlerin kısımlar halinde 2024 yılı sonuna kadar teslim edileceğini belirtti.

CW Enerji, ürün satışlarına ilişkin ödeme ve teslim gibi özel koşullar ve şartların her bir alım kısmı için ayrıca kararlaştırılacağını duyurdu.

Enerji şirketi, imzalanan dev sözleşmeye ilişkin Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) açıklamalarda bulundu:

"Şirketimiz ile Türkiye genelindeki satış noktaları arasında gerçekleştirilen müzakereler çerçevesinde 2024 yılı faaliyet dönemi boyunca ürün alımına ilişkin olarak toplam 19 satış noktamız ile toplamda 1.172.600.000,00 TL (BirmilyaryüzyetmişikimilyonaltıyüzbinTürklirası) tutarında ürün satışına ilişkin ürün satışı çerçeve sözleşmesi imzalanmıştır. Ürün satışlarına ilişkin ödeme ve teslim gibi özel koşullar ve şartlar her bir alım kısmı için ayrıca kararlaştırılacak olup Sözleşme şirketimizin ürün portföyünde satış noktalarına satışa sunduğu tüm ürünleri kapsamaktadır. Ürünlerin kısımlar halinde 2024 yılı sonuna kadar teslimi planlanmaktadır. 

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur."