Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. (REEDR), Hepsiburada ile dijital ödeme işbirliği yaptığını açıkladı.

Şirket, Hepsiburada’nın ödeme sistemi olan HepsiPay ile müşteri kazanımı ve sadakati konusunda sinerji yaratmayı hedeflediğini duyurdu.

Reeder Teknoloji, bu sayede çevrimiçi alışveriş siteleri ile rekabet gücünü artırmayı planlıyor.

Dev Enerji Şirketi Yeni Enerji Santralleri İçin Ön Lisans Aldı Dev Enerji Şirketi Yeni Enerji Santralleri İçin Ön Lisans Aldı

KAP Açıklaması

"Şirketimiz çevrimiçi alışveriş siteleri ile yapılan işbirlikleri kapsamında, Hepsiburada’nın dijital ödeme sistemi olan HepsiPay (D Ödeme Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Anonim Şirketi) ile müşteri kazanım ve geliştirilmesine ilişkin olarak yapılacak pazarlama işbirliği, müşteri sadakati geliştirme ve benzeri konularda sinerji yaratılması amacıyla sözleşme imzalamıştır."

REEDR Faaliyeti Nedir?

Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. (REEDR), akıllı telefon, tablet, akıllı ev aletleri, ses sistemleri ve giyilebilir teknoloji ürünleri üreten ve pazarlayan bir şirkettir. Şirket, 2010 yılında Samsun’da kurulmuş olup, Türkiye’nin ilk online araç kiralama hizmeti veren şirket olma özelliğine sahiptir. 2014 yılında Enterprise Rent A Car ana lisansını alarak Enterprise Türkiye olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Şirket, 2023 yılında Borsa İstanbul’da halka arz edilmiş olup, REEDR koduyla işlem görmektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışı, kaliteli ve çevreye saygılı ürünleri, yenilikçi ve teknolojik çözümleri ile sektörde önemli bir yer edinmiştir.