Lotlarınız 4'e Katlanacak! Gayrimenkul Şirketi Bedelsiz Kararını Açıkladı Lotlarınız 4'e Katlanacak! Gayrimenkul Şirketi Bedelsiz Kararını Açıkladı

İş Bankası, KOBİ’lere GES yatırımı için hem kredi hem de indirim fırsatı sunuyor. İş’te Güneş Kredisi ile GES kurulumu yapan müşteriler, Solarçatı firmasından yüzde 5 daha az ödüyor.

İş Bankası, yeşil ekonomiye destek olmak için yeni ürünler, hizmetler ve iş ortaklıkları geliştiriyor. GES yatırımı yapmak isteyen KOBİ’lere yönelik olarak İş’te Güneş Kredisi ve Solarçatı iş birliği bunlardan biri.

Bu iş birliği sayesinde, GES kurulumu için finansman desteği ve indirim avantajı bir arada sunuluyor. Böylece, yenilenebilir enerji yatırımlarına erişim kolaylaşıyor ve yatırım maliyetleri düşüyor.

Solarçatı Güneş Enerjisi Faaliyeti Nedir?

Solarçatı faaliyeti, güneş enerjisini elektriğe dönüştürerek evlerde, işletmelerde ve araçlarda kullanılmasını sağlayan bir şirkettir. Solarçatı, güneş enerjisi panelleri, batarya sistemleri, şarj istasyonları ve garaj sistemleri gibi çeşitli ürün ve hizmetler sunmaktadır. Solarçatı’nın misyonu, Türkiye’nin her bölgesine temiz, yenilenebilir ve ekonomik bir enerji kaynağı sağlamaktır. Solarçatı, akaryakıt istasyonları, evsel ve kurumsal müşterilerine başarılı projeler gerçekleştirmiştir.