Netaş Telekomünikasyon A.Ş. (NETAS) tarafından 27 Temmuz 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Türk Telekomünikasyon A.Ş.’den Alınan Siparişler hakkında açıklama yapıldı.

Açıklamada toplam değeri 5,54 milyon dolar olan siparişlerle ilgili şu ifadelerde bulunuldu;

KAP Açıklaması

Şirket tarafından yapılan açıklamada, ''Şirketimiz, Türk Telekomünikasyon A.Ş.’den, 2.870.000 ABD doları tutarında HGW Wifi5 ve 2.670.000 ABD doları tutarında VDSL Wifi5 modem siparişi almıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız. 

Saygılarımızla. '' denildi.

NETAS Faaliyeti Nedir ?

1967 yılında, ülkemizin iletişim altyapısını tamamen yerli üretimle kurmak üzere yola çıktık. Hedefimiz Türkiye’nin ilk özel ve yerli telekom ArGe’sini kurmak, ilk yazılım ihracatını gerçekleştirmekti. Bugün, çıktığımız yolda, yakın coğrafyanın dijital dönüşüm mimarı olarak, gururla yürümeye devam ediyoruz.

Ne mutlu ki, vizyonumuz, hizmet kalitemiz, saha gücümüz, çoklu iş ortaklığı yapımız ve üretim kabiliyetimiz, bizi bölgenin lider teknoloji markası yaptı.

Aselsan Şirketinin Temettü Kararı Netleşti Aselsan Şirketinin Temettü Kararı Netleşti

Bu başarıyı korumak ve ülkemizin adını dijital ligde en üst sıralarda görmek için canla başla her gün çalışıyoruz. Finanstan eğlenceye, savunma sanayisinden ulaşıma, birçok farklı sektörde örnek projeler üreterek, ülkemizin akıllı iletişim ve teknoloji altyapısını kuruyoruz.

Editör: Ece Çavuşlu