Bu Haftanın En Çok Kazandıran Şirketleri Açıklandı! Liste Başında Savunma Sanayi Var Bu Haftanın En Çok Kazandıran Şirketleri Açıklandı! Liste Başında Savunma Sanayi Var

Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ASUZU), Birleşik Arap Emirlikleri’nde 476 adet otobüs satışı için ihaleye girdiğini açıkladı.

Şirket, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada, Swaidan Trading LLC firmasına, Roads & Transport Authority’nin (RTA) açtığı ihale için teklif verdiğini duyurdu. İhalenin detaylarının açıklanmasının ertelendiği belirtildi.

ASUZU, erteleme kararının, ihale sürecinin olumsuz yönde etkilenmemesi ve şirketin yasal haklarının, rekabet gücü ve pazarlık gücünün korunması amaçlarıyla alındığını bildirdi.

KAP Açıklaması

"Swaidan Trading LLC firmasına, Birleşik Arap Emirlikleri Ulaşım şirketi olan Roads & Transport Authority’nin (RTA) açmış olduğu ihale için 476 adetlik otobüs satış teklifi verilmiştir.

Bu açıklamada bahsi geçen firmaya teklif verilmesine ilişkin olarak, Şirketimiz Yönetim Kurulu’nun 02.10.2023 tarihli kararı ile verdiği yetkiye istinaden, ihaleye teklif verildiği bilgisinin açıklanmasının ihale sonuçlanana kadar ertelenmesine karar verilmiştir. Özel durum açıklaması erteleme kararı, ihaleye ilişkin sürecin olumsuz yönde etkilenmemesi ve Şirketimizin yasal haklarının, rekabet gücü ve pazarlık gücünün korunması amaçlarıyla alınmıştır.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine"