Ral Yatırım Holding A.Ş. (RALYH) tarafından 13 Mart 2024 tarihinde (bugün) Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde ihale süreci hakkında açıklamalar yapıldı.

Günün Önemli Şirket Ve Borsa Haberleri 22 Temmuz 2024 Günün Önemli Şirket Ve Borsa Haberleri 22 Temmuz 2024

Şirket tarafından yapılan açıklamada, Elazığ İli, Merkez İlçesi, Bizmişen Mahallesi 2. Etap 809 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi ihalesinde şirketin 2,65 Milyar TL teklif ile katılımcılar arasında ikinci en düşük teklifi verdiği ve ikinci oturum için davet beklendiği belirtildi.

KAP Açıklaması

Şirket tarafından yapılan KAP açıklamasında,

''T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlenen “Elazığ İli, Merkez İlçesi, Bizmişen Mahallesi 2. Etap 809 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi”ne ilişkin olarak 2 (iki) oturum şeklinde yapılacak olan ihalenin birinci oturumu 13.03.2024 (bugün) tarihinde yapılmıştır. Şirketimiz bağlı ortaklıklarından MÇ MÜTEAHHİTLİK YAPI İNŞAAT A.Ş.’den ve üçüncü bir taraf olan MUSTAFA EKŞİ İNŞAAT TURİZM SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.’den oluşan İŞ ORTAKLIĞI olarak birinci oturum için 2,65 Milyar TL teklif ile katılımcılar arasında ikinci en düşük teklifi verilmiştir. İkinci oturum için davet beklenmektedir.

İşbu açıklamamızın İngilizce çevirisi ekte yer almakta olup, açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.

Kamuoyu ve yatırımcılarımıza saygıyla duyurulur'' denildi.

Editör: Ece Çavuşlu