Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ONCSM), Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile 36 aylık kemoterapi ilaç hazırlama hizmeti sözleşmesi imzaladığını açıkladı.

Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlanan açıklamasına göre, sözleşme bedeli 27.704.527,20 TL olarak belirlendi.

Açıklamada, sözleşmenin şirketin faaliyet sonuçlarına olumlu katkı sağlayacağı belirtildi.

Oncosem Onkolojik Sistemler A.Ş., onkoloji alanında ilaç hazırlama, dağıtım ve uygulama hizmetleri veren bir şirkettir.

KAP Açıklaması

"Şirketimiz ile Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi arasında,  “Kemoterapi İlaç Hazırlama Hizmeti (36 Aylık) ” sözleşmesi 27.704.527,20TL bedelle imzalanmıştır.

Aselsan Şirketinin Temettü Kararı Netleşti Aselsan Şirketinin Temettü Kararı Netleşti

Kamuoyuna saygı ile duyururuz."

ONCSM Ne İş Yapar?

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ONCSM), kanser tedavisinde hayati rol oynayan kemoterapi ilaç hazırlama ve uygulama hizmetlerinde; yarı mamul bileşenler, tıbbi cihazlar, diagnostik ürünler ve koruyucu ekipmanların üretiminde uzmanlaşmış bir şirkettir. Şirket, 1997 yılında Ankara’da kurulmuş olup, 2023 yılında Borsa İstanbul’da halka arz edilmiştir. Şirket, Türkiye’de kemoterapi tedavisi gören her iki hastadan birinin kemoterapi ilaçları, Oncosem’in ürettiği sistemlerde hazırlanmaktadır. Şirket, Oncocare, Oncowaste, CRT ve CAT gibi markalar altında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Şirket, uluslararası standartlarda kalite ve hizmet anlayışıyla çalışmakta ve sağlık sektörüne katkı sağlamayı hedeflemektedir.