7 Milyar Dolarlık Borçlanma İçin SPK'ya Başvurdu 7 Milyar Dolarlık Borçlanma İçin SPK'ya Başvurdu

Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BVSAN) tarafından 26 Ocak 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde yeni ilişkisine ilişkin açıklamalar yapıldı.

Şirket tarafından yapılan açıklamada Avrupa’da yeni kurulacak olan bir enerji tesisinin (Pil fabrikasının) çelik konstrüksiyon imalatı projesi  ikinci etabının üretimi için 1.380.650 Euro tutarında ek sözleşme imzalandığı yatırımcılar ile paylaşıldı.

KAP Açıklaması

Şirket tarafından yapılan KAP açıklamasında, ''Sermayesinin %85’ine sahip olduğumuz Bülbüloğlu Çelik Endüstri Sanayi ve Ticaret A.Ş, ilk etabını üretmekte olduğu Avrupa’da yeni kurulacak olan bir enerji tesisinin (Pil fabrikasının) çelik konstrüksiyon imalatı projesi  ikinci etabının üretimi için 1.380.650.- Euro  tutarında ek sözleşme imzalamıştır. Söz konusu projenin Haziran  2024’de  tamamlanması planlanmaktadır.'' denildi.

BVSAN Şirketi Ne İş Yapar ?

Şirket, yurt içi ve yurt dışı özel ve kamu kuruluşları için Mühendislik ve projelendirme, anahtar teslim her türlü vinç imalatları, her türlü çelik konstrüksiyon imalatı, satış pazarlama, üretim faaliyetleri, saha, tip ve özel test hizmetleri, satış sonrası hizmetler alanlarında faaliyet göstermektedir.