Holding Şirketinin Ortağı Sermayesini 900 Milyon TL'ye Çıkardı Holding Şirketinin Ortağı Sermayesini 900 Milyon TL'ye Çıkardı

Mia Teknoloji A.Ş.’nin (MIATK) yurt içi ve yurt dışı yatırım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Teknoloji şirketi tarafından 4 Mart 2024 tarihinde (bugün) Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Çinli Yatırımcı ile Enerji ve Elektromobilite Sektöründe Yatırım Görüşmesi hakkında açıklamalar yapıldı.

Teknoloji şirketi, Enerji ve Elektromobilite alanında Global Pazarda büyük ölçekli faaliyet gösteren Çinli yatırımcı firma ile yurtiçi ve yurtdışı yatırımlar ve projeler üzerinde ortak iş birliği yapılmasına yönelik görüşmelerin tamamlandığını duyurdu.

KAP Açıklaması

Şirket tarafından yapılan KAP açıklamasında, 

'' Enerji ve Elektromobilite alanında Global Pazarda büyük ölçekli faaliyet gösteren Çinli yatırımcı firma ile yurtiçi ve yurtdışı yatırımlar ve projeler üzerinde ortak iş birliği yapılmasına yönelik görüşmeler tamamlanmış, işbirliği adına NDA (Non – Disclosure Agreement) / Gizlilik Anlaşması imzalanmıştır. Sürece ilişkin tüm gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.    

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.'' denildi.

Editör: Ece Çavuşlu