Netaş Telekomünikasyon A.Ş. (NETAS), Turkcell’in Superbox ürünü için önemli bir sipariş aldığını duyurdu.

NETAS, Turkcell’in bağlı ortaklığı olan Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş’den 8.183.475 Çin Yuanı (yaklaşık 31.986.593,25 Türk Lirası) tutarında sipariş aldığını açıkladı.

Superbox ürünü ev ve iş yerlerinde sabit internet hizmeti sunan bir cihazdır.

KAP Açıklaması

"Şirketimiz, Turkcell'in bağlı ortaklığı Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş'den, Superbox ürün tedariği için 8.183.475 Çin Yuanı tutarında sipariş almıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız. 

Saygılarımızla."

NETAS Hakkında

Netaş Telekomünikasyon A.Ş. (NETAS), 1967 yılında PTT ile Kanada merkezli Nortel’in ortaklık anlaşmasıyla kurulan, bilgi ve iletişim teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir şirkettir.

Son İşlem Gününde BOFA Milyarlık Satış İle Damga Vurdu Son İşlem Gününde BOFA Milyarlık Satış İle Damga Vurdu

Şirket, telekomünikasyon ekipmanı imalat ve ticareti, proje kurulum hizmetleri, teknik destek, tamir ve bakım hizmetleri, bilişim destek hizmetleri, Ar-Ge hizmetleri, stratejik kaynak temini hizmetleri, uygulama faaliyetleri ve ilişkili hizmetler sunmaktadır.

Şirket, Türkiye’nin ilk özel ve yerli telekom Ar-Ge’sini kurmuş olup, ulusal ve uluslararası pazarda servis sağlayıcılara ve kurumlara uçtan uca katma değerli çözümler, sistem entegrasyonu ve teknoloji hizmetleri sağlamaktadır.