Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BVSAN) yeni yaptığı iş anlaşmasından 952 bin 300 dolar kazanacağını duyurdu. Şirketin güncel kur ile yaptığı anlaşmadan Türk lirası bazında kazanacağı tutar 23 milyon TL seviyesinde olacağını da açıkladı.

Bülbüloğlu Vinç (BVSAN) Anlaşma Açıklaması

Şirketin KAP'a yaptığı açıklamada; ''Sermayesinin % 85'ine sahip olduğumuz Bülbüloğlu Çelik End.San.ve Tic. A.Ş, Türkiye' de yerleşik bir demir çelik firması ile fabrika binasının  çelik yapısı konusunda bir sözleşmesi imzalamış olup, sözleşme bedeli 952.300 USD'dır. Söz konusu iş Eylül  2023'de teslim edilecektir.'' açıklamalarında bulunuldu.

BVSAN Faaliyeti Nedir ?

1985 yılında Ankara’da faaliyete geçen firmamız sizlerden aldığı güç ve güvenle bugün sektörünün en önde gelen firmalarından biri olmuş ve Türk sanayisinde hakkı olan yeri almıştır.

LUKSK, Gayrimenkul Şirketini Devralarak Birleşme Kararı Aldı LUKSK, Gayrimenkul Şirketini Devralarak Birleşme Kararı Aldı

Küçük bir atölyede başlayan sanayi sevdamız bugün 400 çalışanı, 37000 metrekarelik kapalı alana sahip üretim tesisleri; Ankara, İstanbul ve İzmir Bölge Müdürlükleri, Çukurova Servis Bölge Müdürlüğü, Almanya Satış ve Servis Müdürlüğü, yurt içi ve yurt dışındaki bayileri, yaygın satış sonrası servis ağı ve sektörüyle ilgili dünya markalarıyla yaptığı işbirliği ile Türk vinç sektörünün tartışılmaz en büyüğü olarak hizmet vermektedir.