Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş (BRLSM) tarafından 24 Temmuz 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi Atanması Hakkında açıklama yapıldı.

Dev Şirket GES Projesine İlişkin Kararı Duyurdu Dev Şirket GES Projesine İlişkin Kararı Duyurdu

Yapılan açıklamada şirketin yönetici atamaları ele alındı.

KAP Açıklaması

Şirket tarafından yapılan açıklamada, ''Şirketimiz Yönetim Kurulu’nun 24.07.2023 tarihli toplantısında; Sermaye Piyasası Kurulu’nun II.17.1 Sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği’nin 11’inci maddesi gereğince Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansına sahip İsmail Özcan Erol’un  Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi, SPL düzey 2 lisansına sahip Tuğçe Kaplan’ın Yatırımcı İlişkileri görevlisi  olarak atanmasına ve İsmail Özcan Erol’un  Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi  olarak seçilmesine oy birliğiyle karar verilmiştir.'' duyurusunda bulunuldu.

Birleşim Mühendislik Faaliyeti Nedir ?

2002 yılında kurulan Birleşim Mühendislik, mekanik taahhüt firmaları arasında Türkiye’de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Birleşim Mühendislik, yüksek standartlarda mühendislik gerektiren teknik müteahhitlik yani projelerin yaşayan kısımlarını koordine eden 20 yıllık deneyime sahip bir firmadır. Firmamız farklı segmentlerde yer alan nitelikli projelerin devreye alınmasından işletme aşamasına kadar her süreci kuran, uygulayan ve yöneten bir firmadır.