Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ONCSM), Dr. Abdurrahman YURTASLAN Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin “2023 Yılı 2 Aylık Kemoterapi İlaç Hazırlama Hizmet Alımı” ihalesine katılarak 4.103.886,60 TL bedelle ihaleyi kazandığını duyurdu.

ONCSM, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada, hastane ile yapılan sözleşme kapsamında kemoterapi ilaçlarının hazırlanması hizmetini sunacağını belirtti.

Batı Ege GYO (BEGYO) Halka Arz Sonuçları Açıklandı, Kaç Lot Verdi? Batı Ege GYO (BEGYO) Halka Arz Sonuçları Açıklandı, Kaç Lot Verdi?

KAP Açıklaması

"Şirketimiz, Dr.Abdurrahman YURTASLAN Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından yapılan "2023 Yılı 2 Aylık Kemoterapi İlaç Hazırlama Hizmet Alımı" ihalesine katılmış olup; şirketimize 4.103.886,60TL bedelle ihale edilmesine karar verilmiştir.

Kamuoyuna saygı ile duyururuz."

ONCSM Faaliyeti Nedir?

Oncosem Onkolojik Sistemler, kanser tedavisinde hayati rol oynayan kemoterapi ilaç hazırlama ve uygulama hizmetlerinde; yarı mamul bileşenler, tıbbi cihazlar, diagnostik ürünler ve koruyucu ekipmanların üretiminde uzmanlaşmış bir şirkettir. 2008 yılında kurulan Oncosem, Ankara merkezli olarak faaliyet göstermektedir. Ayrıca, diagnostik testler ve koruyucu ekipmanlar da üretmektedir. Oncosem’in 15 yılı aşkın tecrübesi ve uzmanlaşmış Ar-Ge ekibi ile kemoterapi ilaç hazırlama cihazları ve OncoCare setleri kendi bünyesinde üretebilir bir konuma gelmiştir. Kalite yönetim anlayışına önem vererek ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 ve CE sertifikasyonlarına sahiptir.