Enerji sektöründe faaliyet gösteren müşterilerine yüksek mukavemetli, özel kalitelerde, farklı ebatlarda, özel boy ve kesitlerde çelik profillerin üretimini ve satışını yapan Kocaer Çelik #KCAER, son bir haftada Avrupa ve Amerika kıtasından toplam 22.387.880 Amerikan doları tutarında sipariş aldığını duyurdu.

KCAER, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada, siparişlere ilişkin başka detaylara yer vermedi.

Kocaer Çelik, 60 yılı aşkın tecrübesi, nitelikli iş gücü ve sürdürülebilir büyüme stratejisiyle küresel arenada başarılı bir marka olarak hareket etmektedir.

Şirket, güneş enerjisi alt yapısı, enerji nakil hattı, yapısal çelik, ulaşım, madencilik, tünel, gemi inşa, tarım, makine imalat ve savunma sanayi sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Şirketin 2023 yılı ilk çeyrek net dönem karı 18.6 milyon TL olarak gerçekleşmiştir.

KCAER'in KAP açıklaması:

"Şirketimiz son bir haftada Avrupa ve Amerika kıtasından enerji sektörüne yönelik toplam 22.387.880 Amerikan doları tutarında ağırlıklı olarak katma değerli ürün grubundan çelik profil siparişi almıştır.  

80 Milyon Liralık İhale İşini Aldı! Yatırımcı Hissenin Artışını Bekliyor 80 Milyon Liralık İhale İşini Aldı! Yatırımcı Hissenin Artışını Bekliyor

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."