Son Halka Arza Yoğun Talep! Yatırım Şirketleri Sırada Son Halka Arza Yoğun Talep! Yatırım Şirketleri Sırada

1000 Yatırımlar Holding A.Ş. (BINHO) tarafından 13 Şubat 2024 tarihinde (bugün) Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde Yeni Yatırım Yapılması hakkında açıklamalar yapıldı. Yatırım şirketi tarafından duyurulan açıklamada, mobil uygulama olan ''Taksim'' uygulamasının satın alındığı ve teknoloji alanında çalışmalara devam edileceği duyuruldu.

Yatırım şirketi, Elektronik Ulaşım Yönetim Lisansı’na sahip olan İstanbul Dijital Taksi Uygulamaları Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin paylarının tamamının 12.02.2024 tarihinde satın ve devir alındığı belirtildi. Toplam bedel 9.280.000 TL olarak açıklandı.

KAP Açıklaması

Yatırım şirketi bu satın alım ile ilgili, ''Şirketimizin gerçekleştirdiği yatırım çerçevesinde, Elektronik Ulaşım Yönetim Lisansı’na sahip olan İstanbul Dijital Taksi Uygulamaları Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin paylarının tamamı 12.02.2024 tarihinde satın ve devir alınmıştır. Holdingimiz bünyesinde bulunan “Taksim” mobil uygulamasının yeni arayüzü ile en kısa süre içinde hizmete sunulması planlanmaktadır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla.'' denildi.

Editör: Ece Çavuşlu