Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri Araştırma Geliştirme Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SMRTG) şirketi tarafından açıklanan iş anlaşmasının detayları yatırımcıyı bilgilendirmek adına KAP'a bildirildi. Enerji sektörünün hızla büyüyen dallarından biri olan yeşil enerji, güneş enerjisinde anlaşmalar art arda gelmektedir.

20 Haziran 2024 Borsa Ve Şirket Haberleri 20 Haziran 2024 Borsa Ve Şirket Haberleri

Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri Araştırma Geliştirme Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SMRTG) şirketinin yapmış olduğu 100 milyon lirayı bulan anlaşmanın detayları açıklandı.

Şirket, yurtiçinde müşterisi olan iki kişi ile geliştirme, kurulum ve üretim konusunda 3 miyon dolarlık anlaşmayı yatırımcısına duyurdu.

KAP Açıklaması

Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri Araştırma Geliştirme Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SMRTG) şirketi tarafından KAP'a yapılan açıklamalarda ''Şirketimiz iştiraklerinden Smart Güneş Enerji Ekipmanları Pazarlama A.Ş. ile yurtiçinde  kurulu iki müşterisi arasında toplamda KDV hariç  3.166.020 USD tutarında Proje Geliştirme, Mühendislik, Tedarik ve kurulum sözleşmesi imzalanmıştır.'' denildi.

Editör: Ece Çavuşlu