Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş.  tarafından 26 Ocak 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde Ankara Dr.Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Hastanesi Tarafından Yapılan İhale ve süreçleri hakkında açıklamalar yapıldı.

100 Lotunuz 388 Lot Olacak! Yatırımcısına Bedelsiz Kararını Duyurdu 100 Lotunuz 388 Lot Olacak! Yatırımcısına Bedelsiz Kararını Duyurdu

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketi, 2 Aylık Kemoterapi İlaç Hazırlama Hizmet Alımı için Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Hastanesi tarafından yapılan ihaleyi kazandığını yatırımcısına duyurdu.

KAP Açıklaması

Şirket tarafından yapılan KAP açıklamasında, ''Şirketimiz, Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Hastanesi tarafından yapılan “2024 Yılı 2 Aylık Kemoterapi İlaç Hazırlama Hizmet Alımı ” ihalesine katılmıştır. Sözkonusu işin, 4.848.588,60 TL bedelle şirketimize ihale edilmesine karar verilmiştir. Kamuoyuna saygı ile duyururuz.'' denildi.

Şirket Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketi, her türlü tıbbi sarf malzemelerin ve cihazların üretimini, ithalatını ve ihracatını yapmak, bunlarla ilgili olarak fabrikalar ve laboratuvarlar kurmak, kiralamak, kiraya vermek ve işletmek Şirketin ana faaliyet konularını oluşturmaktadır.