Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş. (GESAN), Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından düzenlenen reaktör temin ve kurulum ihalelerini en avantajlı fiyat vererek kazandığını açıkladı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamaya göre, şirket, 10/10/2023 tarihinde gerçekleştirilen Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne illeri için şönt (endüktif) reaktör temin ve kurulum ihalelerine girdi ve birinci oldu.

İhalelerin toplam bedeli KDV hariç 1.789.984 dolar (49.618.355 TL) olarak belirlendi.

KAP Açıklaması

"Şirketimiz, TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. tarafından 10/10/2023 tarihinde gerçekleştirilen ‘’ TEKİRDAĞ-KIRKLARELİ-EDİRNE İLLERİ ŞÖNT (ENDÜKTİF) REAKTÖR TEMİN VE KURULUM” konulu ihalelere girmiş ve en avantajlı fiyat vererek ihalelerde 1. olmuştur. İhalelerin toplam bedeli KDV hariç 1.789.984, -USD’dir. (Birmilyonyediyüzseksendokuzbindokuzyüzseksendört, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ihalelerin toplam bedeli KDV hariç 49.618.355, -TL’dir.)


İhaleler ile ilgili gelişmeler, kamuoyu ve yatırımcılarımıza bildirilecektir.

Çates Elektrik (CATES) Halka Arz Sonuçları Açıklandı, Kaç Lot Verdi? Çates Elektrik (CATES) Halka Arz Sonuçları Açıklandı, Kaç Lot Verdi?


Saygılarımızla,"