Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. (GEREL) tarafından 7 Mart 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde sözleşme imzalanması hakkında açıklama yapıldı. Elektrik şirketi tarafından yapılan art arda anlaşmaları yatırımcıya KAP aracılığıyla duyuruldu.

KAP Açıklaması

Şirket tarafından yapılan KAP açıklamalarında şu ifadelere yer verildi;

22-26 Nisan Haftasında Bilançosunu Açıklayacak 3 Şirket Belli Oldu 22-26 Nisan Haftasında Bilançosunu Açıklayacak 3 Şirket Belli Oldu

''Şirketimiz ile SPARK firması arasında, G – Charge Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarının (İstasyon Ağının) SPARK Uygulaması ile karşılıklı olarak entegrasyonu ve bu kapsamda Elektrikli Araçların G – Charge Şarj İstasyonlarından şarj edilebilmesine yönelik işbirliği anlaşması imzalanmıştır.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.''

''Şirketimiz ile PLODSİ firması arasında, G – Charge Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarının (İstasyon Ağının) PLODSİ Uygulaması ile karşılıklı olarak entegrasyonu ve bu kapsamda Elektrikli Araçların G – Charge Şarj İstasyonlarından şarj edilebilmesine yönelik işbirliği ve gizlilik anlaşması imzalanmıştır.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.'' denildi.

Editör: Ece Çavuşlu