Migros Ticaret A.Ş. (MGROS) tarafından 3 Ağustos 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde Temmuz 2023 Mağaza Açılışları hakkında açıklama yapıldı. Migros marketler zinciri olarak bir çok il ve ilçede açmış olduğu yeni marketleri yatırımcısına duyurdu.

KAP Açıklaması

Şirket tarafından yapılan açıklamada, '' Şirketimiz, ekli listede belirtilen 13 adet Migros, 16 adet Migros Jet, 6 adet Macrocenter ve kozmetik mağazacılığı formatında 2 adet Mion olmak üzere toplam 37 yeni mağazayı Temmuz ayı içerisinde ekte belirtilen tarihlerde hizmete açmıştır.

Aselsan Şirketinin Temettü Kararı Netleşti Aselsan Şirketinin Temettü Kararı Netleşti

31 Temmuz 2023 itibariyle Şirketimizin toplam mağaza sayısı 3.134’tür.'' denildi.

MGROS Faaliyeti Nedir ?

Türkiye’nin ilk sanal market uygulaması olan ve 1997 yılından bu yana, müşterilerin bir Migros mağazasında bulabilecekleri tüm ürünleri kapıda teslim hizmeti ile sunan Migros Sanal Market, Türkiye’nin uygulamalarında öncü, pazarı geliştiren, en büyük ve yaygın gıda e-ticaret sitesidir. Migros Sanal Market’ten Migros mağazalarında satılan tüm ürünler, Migros mağazaları ile aynı fiyat ve avantajlarla 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden sipariş edilebilmektedir.

Editör: Ece Çavuşlu